Subscribe

Lulzim Basha ka reaguar pas akuzave të kreut të PD-së, Sali Berisha, se është i përfshirë në një aferë mafioze që ka lidhje me Portin e Durrësit.

 

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Basha shkruan se “non grata” gënjen dhe shpif publikisht.

 

“Arsyeja pse ‘non grata’ gënjen dhe shpif publikisht është që të heqë vëmendjen nga ky fakt: ai dhe oligarkët e oborrit të tij janë të zhytur kokë e këmbë në aferën e Portit të Durrësit. Dhe jo vetëm aty”,shkruan Basha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *