Një efektivi policie në Durrës i është organizuar një sulm me tritol.

 

Lënda plasëse në sasi të vogël ishte vendosur në mjetin që polici Lulzim Kastrari kishte parkuar para banesës në lagjen nr. 17.

 

Nga shpërthimi i dëgjuar rreth orës 06:25 ka vetëm dëme të vogla materiale.

 

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar disa persona që dyshohen që mund të kenë dijeni për rrethanat e ngjarjes, ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *