Subscribe

Policia ka vendosur shiritin dhe piketat ne vendin ku u qwllua me grusht kreu i PD, Sali Berisha.

 

 

Ne vendin e incidentit jane gjetur facoleta me gjak dhe nje kepuce e agresorit.

 

 

Policia do te marre ne pyetje te gjithe personat qe ishin te pranishem ne momentet e para te incidentit per te zbardhur rrethanat e plota.

 

 

Burime bejne me dije gjithashtu se kontrolle po kryhen edhe ne banesen e 31-vjeçarit.

 

 

Pas sulmit ndaj Berishes, edhe agresori u qellua nga protestuesit e badigardet.

 

 

Vizion Plus publikoi edhe epikrizen nga Spitali i Traumes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *