Policia ka bërë të mundur ndalimin e një prej autorëve të grabitjes së kësaj të premtje të një pike të këmbimit valuator në Tiranë.

 

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premtje në rrugën  “Barrikadave”, ku pronari 50 vjeçar me iniciale A. Sh, është dhunuar dhe i janë grabitur 60 mijë dollarë.

 

Nuk dihen ende detaje të tjera nga ngjarja, ndërsa është shpallur në kërkim autori tjetër i dyshuar, i cili ka mundur të largohet.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *