Policia e Gramshit është vënë në kërkim të dy vëllezërve që merreshin me kultivim të lëndëve narkotike.

 

Gjatë një aksioni në fshatin Gribë të Gramshit, efektivët konstatuan bimë kanabisi të kultivuara dhe shpalli në kërkim shtetasit F. S., 30 vjeç dhe A. S., 27 vjeç.

 

Vijon puna intensive për lokalizimin dhe kapjen e tyre.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *