Shtetasi Fatjon Muçaj, 38 vjeç, u arrestua këtë të mërkurë nga Policia e Korçës.

 

Ai u kap duke transportuar tre emigrantë të paligjshëm me mjetin tip “Volksëagen”.

 

Nga secili, korçari do të merrte 1 mijë euro dhe në këmbim, do t’i kalonte drejt vendeve të BE.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.