Një 59-vjeçar ka humbur jetën këtë të diel.

Teksa po përpiqej të shuan zjarrin e rënë në një sipërfaqe toke në fshatin Sterbeg të Kavajës, R.P., është asfiksuar nga tymi, e për pasoja ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *