Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur Guvel, në fshatin Tatzat të Delvinës.

 

Një 58-vjeçari, i identifikuar me inicialet SH.Q., ka rënë aksidentalisht në një përrua dhe ka ndërruar jetë.

 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *