Subscribe

Publikohet video e momentit të ekzekutimit të Nazmi Bandulës i cili u vra mëngjesin e djeshëm në Shkodër.

 

Ai ishte duke pirë kafe në një lokal buzë rruge, kur persona ende të paidentifikuar janë afruar me një mjet tip Mercedes Benz dhe kanë hapur zjarr. Siç shihet dhe nga pamjet, atentatorët afrohen me një mjet tip Mercedes Benz ngjyrë gri dhe hapin zjarr nga brenda tij.

 

Bandula i cili ndodhej në një nga tavolinat jashtë lokalit  ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.