Një shtetas shqiptar është qëlluar me armë zjarri brenda ambienteve të një lokali në Athinë.

Mediat greke thone se shqiptari u qëllua nga nje person dy herë në kokë dhe një herë në zonën e barkut ne zonen Agios Panteleimon.


Mendohet se hqiptarit i kane bere prite nga dy ose me shumë persona.

Emri i shtetasit shqiptare ende nuk eshte publikuar. Per momentin ai eshte ne gjendje kritike ne spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *