Nje 34-vjeçar eshte plagosur  mëngjesin e se dielës ne kryeqytet. Ne rrugën “Don Bosko”, rreth ores 10:15, 29-vjeçari Besnik Kolndreu ka qelluar me thike nje 34-vjeçar, i cili aktualisht ndodhet ne spital jashtë rrezikut per jeten. Policia ka mbërritur menjëherë ne vendngjarje dhe ka arrestuar ne flagrance autorin e plagosjes Besnik Kolndreu. Sipas policisë, nga hetimet paraprake rezulton se konflikti ka ndodhur per motive te dobëta, por pa dhënë detaje per arsyet e plagosjes.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *