Subscribe

Një person është plagosur me armë zjarri në Milot.

Sipas policisë, shtetasi I plagosur në mesditë me iniciale Y.L, është dërguar në spital.

 

Rreth orës 12:10, në Milot,Kurbin, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi Y.I., i cili është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor. Menjëherë në vendngjarje  kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Grupi hetimor  dhe vijon  puna për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

 

Policia e Lezhës, Kurbinit dhe efektivet e FNSH-së  po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *