Dy te plagosur kane mbetur si pasoje e te shtënave me arme ne qytetin e Durrësit. Dyshohet se kane qe dy grupe te rinjsh qe janë konfliktuar me njeri tjetrin, e për pasoje kane mbetur te plagosur 29-vjecari A.Skanja, djali i një polici, i cili ka marre nje plumb ne këmbë dhe është transportuar për ne spitalin e Traumës ne Tiranë. Ndërsa i plagosuri i dyte është Ismail Çyrbja. Sipas te dhënave paraprake, mësohet se 29-vjecari Skanja ishte me precedent penal.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *