Plagosja e 35-vjeçarit shpëtim skura dje në mbrëmje në librazhd, dyshohet të ketë ndodhur aksidentalisht.

 

Burime pranë grupit hetimor thanë se autori Albi Biçaku ka pasur si objektiv dëmtimin e lokalit, ku ndodhi ngjarja.

 

Shkak i ngjarjes dyshohet se u bë një konflikt i autorit të krimit me pronarin e biznesit.

 

Por nga të shtënat me armë, mbeti i plagosur 35-vjeçari Shpëtim Skura, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

 

Autori Albi Biçaku njihet si person problematik dhe konsumues i lëndëve narkotike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *