Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e mbrëmjes së sotme në qytetin e Koplikut.

Mësohet se i plagosuri Gent Duli është djali i kreut të PS në Malësi të Madhe të ndjerit Ruzhdi Duli.

Lexo edhe :

Related Posts

Autori i ngjarjes është identifikuar tashme dhe policia është vënë në ndjekje të tij.Ai është Mirush Hasa. Mes tyre ka pasur fillimisht një sherr fizik i cili më pas ka çuar në përdorimin e armës./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *