Mjeku kirurg i Spitalit të Lushnjës, Sami Osmani ka folur për mediat në lidhje me gjendjen shëndetësore të kryebashkiakut të Divjakës, Fredi Kokoneshi dhe shoferit të tij, Gazmir Bullari.

 

 

Mjeku sqaron se të dy personat ndodhen jashtë rrezikut për jetën por u dërguan në Spitalin e Traumës për më tepër siguri.

 

 

 

Sipas mjekut, Kokoneshi ka marrë dy goditje thike, njëra prej të cilave i ka prekur mushkërinë.

 

 

Ndërsa shoferi i tij, Bullari ka marrë një thikë në barkë e cila i ka prekur stomakun dhe zorrën e trashë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *