Policia e Elbasanit ka arrestuar 19 vjeçarin me iniciale E.B, pasi mbrëmjen e djshme pas një debate për motive të dobëta ka goditur me kaçavidë 23 vjeçarin A.D.

 

Ky I fundit, sipas bluve, ndodhet në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

 

DVP Elbasan

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin E. B., 19 vjeç, banues në Elbasan, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, në lagjen “Emin Matraxhiu”, ka goditur me send të fortë (kaçavidë) shtetasin A. D., 23 vjeç, banues në Elbasan, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.