Një plagosje me thikë ka ndodhur këtë të dielë në Shkodër.
Policia në një informacion paraprak, bën me dije se është njoftuar nga spitali i Shkodrës së shtetasi me iniciale Sh.A 50-vjeç është goditur me thikë.

 

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen Partizani, për motive të dobëta, ndërsa i plagosuri është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Ndërkohë policia ka ndaluar autorin e ngjarjes shtetasin Y. Sh. 40 vjeç dhe po punon për sqarimin e rrethanave të konflikti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *