Një 55-vjeçar me inicialet V. H. u plagos me armë gjahu çifte.

 

Ai u qëllua nga një 58-vjeçar, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta.

 

Autori, sipas policisë, e kishte me leje armën dhe pas ngjarjes u arrestua.

 

Kurse i plagosuri ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur “Lumi i Kripës”, në afërsi të fshatit Dëllënjë në Vlorë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *