Disa të shtëna me armë zjarri u dëgjuan mbrëmjen e të shtunës në Shkodër.

Mësohet se nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person.

Bëhet me dije se ai ishte kalimtar i rastit.

Ngjarja ndodhi në qendër të Shirokës. Ende nuk dihet se kush qëlloi dhe pse.

Leave a Reply

Your email address will not be published.