51-vjeçari Anton Keli humbi jetën këtë të martë pas disa të shtënave me armë zjarri që u dëgjuan në orët e pasdites në Rrëshen.

 

Policia raportoi se Keli u plagos në rrugë dhe më pas u dërgua në spital për të marrë trajtim mjekësor.

 

Por për shkak të plagëve të marra, ai nuk mbijetoi dot.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *