Subscribe

Plagoset kryebashkiaku i Divjakes Fredi Kokoneshi.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje.

 

Kryebashkiaku dhe shoferi i tij Gazmir Bullari jane qelluar me thikë prane ambjenteve te Bashkise se qytetit.

 

Dy te plagosurit u derguan me urgjence në spitalin e Lushnjes.

 

Autori i dyshuar dyshohet se eshte nje ish-punonjes i Bashkise se Divjakes.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *