Një plagosje me armë zjarri është regjistruar pasditen e së mërkurës në në lagjen “Ahmet Haxhia”, në Shkodër. Burime nga policia lokale, bënë me dije se si pasojë e sulmit, i plagosur ka mbetur Selami Ahmeti. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se 56-vjeçari ka marre nje plumb në shtyllën kurrizore, dhe ndodhet në gjendje të rëndë ne spital. Ndërkohë, një dëshmitar, pohoi se personi që ka qëlluar me armë në drejtim të Ahmetit ka qenë i maskuar. Policia ka ndaluar nje te ri per ngjarjen, ndërsa po heton per zbardhjen e plote te saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *