Juventus ka mposhtur SPAL në shtëpi me rezultatin 2 me 0.

 

Pjaniç në minutën e 45’ dhe Ronaldo në minutën e 78, I dhanë fitoren bardhezinjve, të cilët kanë marrë përkohësisht dhe kryesimin e Serie A.

 

Por në këtë sfidë, një paraqitje të mirë tregoi portiere I kombëtares shqiptare, Etrit Berisha I cili me pritjet e tij I mohoi disa raste shumë të mira Juventusit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *