Subscribe

Aksident tragjik në aksin rrugor Lezhë-Milot.

 

Në afërsi të një karburanti, automjeti me drejtuese shtetasen Brunilda Lleshi, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Jani Loqi.

 

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë Gjelina  Lleshi rreth 65 vjece, e cila ishte pasagjere  në mjetin e drejtuar nga Brunilda Lleshi.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *