Një shkëmbim zjarri mes të rinjve për pak sa nuk është kthyer në tragjedi. Ngjarja është regjistruar ketë të premte rreth orës 12:30 në afërsi të tetarit “Migjeni” në qytetin e Shkodrës, duke terrorizuar kalimtarët dhe banorët e zonës. Ende nuk dihen se cili ka qenë motivi i kësaj ngjarjeje, por nga informacionet paraprake mësohet se në konfliktin që ka degjeneruar në përdorimin e armëve janë përfshirë nje grup te rinjsh. Ata lëviznin me dy makina te ndryshme dhe shkëmbimi i zjarrit është bere ne ecje. Ende nuk raportohet për te plagosur apo të lënduar në njerëz. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autoreve te kësaj ngjarjeje.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *