Subscribe

Dalin detajet e para të rëndësishme nga të shtenat me armë të regjistruara në lagjen “Todi Shkurti” në Tirane mbremjen e kesaj te shtune.

Personat e plagosur nga te shtenat me arme jane Jetmir Marashi 28 vjec dhe Altin Gjoka 32 vjec.

Nuk ka te dhena nese keta persona jane perplasur me njeri-tjetrin me arme, apo dikush tjeter i ka qelluar.

Ne vendin e ngjarjes ka mbetje makinash, cka te le te kuptosh se mund te kete qene nje konflikt i nisur si pasoje e ndonje perplasje mes dy mjeteve.

Fatmiresisht dy te plagosurit jane jashte rrezikut.

Policia po kqyr kamerat e nje lokali ne afersi te pallatit “Grand” ne rrugen “Todi Shkurti”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *