Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit në segmentin Milot-Rrëshen, në afërsi të Rubikut.

 

Mësohet se janë përplasur 3 automjete e për pasojë janë plagosur 3 persona. Të dëmtuarit janë dërguar në spitalin e Rrëshenit dhe ende nuk dihet gjendja e tyre.

 

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për përcaktimin e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.