Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure  në fshatin Fratar të Mallakastes, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një person.

 

Informacionet paraprake bëjnë me dije  dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin ne aksin Levan-Tepelene ne nje kthese ne afersi te fshatit Fratar.

 

Behet fjale per nje furgon dhe nje makine tip Benz.

 

Ndërkohë policia është nisur drejt vendit të ngjarjes për zbardhjen e plotë të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *