Dy makina u përfshinë në një aksident këtë të mërkurë në aksin Milot-Morinë.

 

Mjeti me drejtues shtetasin S.B u përplas me mjetin me drejtues shtetasin R.Sh..

 

Për pasojë janë plagosur dy shoferët dhe një pasagjer.

 

Ata u dërguan me urgjencë në spitalin e Traumës, në Tiranë.

 

Akoma nuk dihet çfarë është bërë shkak për aksidentin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *