Një grua ka gjetur vdekjen si pasoje e nje aksidenti te ndodhur ne fshatin Hamallaj ne Durres.

Sipas njoftimit te policise, rreth ores 10:00 jane perplasur dy makina.

Viktima, ende e paidentifikuar ka qene pasagjere ne njerin nga mjetet e perfshira ne aksident.

 

Më datë 24.07.2021, rreth orës 10:00, në Hamallaj, Durrës, shtetasi G. H., 67 vjeç, duke drejtuar mjetin është përplasur me një tjetër mjet me drejtues shtetasin B. D. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetësja E. H., e cila ishte pasagjere në mjet.

Të dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.