Dy makina janë përplasur në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

 

Në fshatin Bradashesh, mjeti tip “Volksëagen” me drejtues shtetasin A.L., është përplasur me mjetin tip “BMË” me drejtues shtetasin N.S., banues në Peqin.

 

Si pasojë e aksidentit është plagosur shtetsja R.S., banuese në Peqin,  e cila ishte pasagjere në mjetin tip “BMW”, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *