Dy aksidente u regjistruan mbrëmjen e kësaj të mërkure në Tiranë.

 

Në të dy aksidentet, të cilët ndodhën në zona të ndryshme të kryeqytetit, të lënduar mbetën dy këmbësorë.

 

Shoferët në të dyja rastet u larguan nga vendngjarja. Kalimtarët, 55 dhe 58 vjeç, ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *