Subscribe

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot. Dy makina me targa të Kosovës janë përplasur me njëra-tjetrën.

Tre vajza kanë mbetur të plagosura rëndë, dhe janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit të mëngjesit të sotëm, dhe as identitetet e personave të lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *