Perplasen tre automjete mes te cileve edhe nje furgon mallrash ne aksin Lezhe-Laç, ne afersi te fshatit Markatomaj

 

Nga ky aksident jane plagosur tre persona, dy prej te cileve ne gjendje me te rende.

 

Policia ne vendin e ngjarjes po heton shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.