Subscribe

Aksident me përfshirjen e disa mjeteve në aksin Elbasan-Librazhd në vendin e quajtur Kthesat e Murrashit.

 

Ne aksident është perfshire një kamion i tonazhit të rende dhe disa automjete.

 

Paraprakisht behet me dije se nje person ka mbetur I lenduar…

 

Trafiku ne kete aks per shkak te aksidentit ka krijuar radhe te gjata mjetesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.