Spanjë-Francë po dhuron spektakël mbrëmjen e sotme. Një ndeshje me një ritëm fantastik, ku janë shënuar 3 gola brenda 25 minutave.

Kunde ka shkaktuar një autogol në portën e tij, pasi ka devijuar një top të goditur fort në portë nga Dani Olmo.

Ishin francezët që kaluan të parët në avantazh nnë minutën e 8-të, por Yamal dhe autogoli i Kounde i dhanë avantazhin spanjollëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *