Subscribe

Rruget e Shqiperise vijojne te pergjaken nga aksidentet.

 

Vetem mengjesin e kesaj te premteje jane regjistruar tre aksidente me viktima dhe te plagosur.

 

Pas daljes nga rruga te nje “Range Rover” ne Shkoder ku vdiq shoferi, dhe perplasjes se dy mjeteve ne Fushe-Kruje, një aksident i rëndë ka ndodhur edhe në aksin rrugor Cërrik – Belsh.

 

Dy automjete janë përplasur dhe si pasojë njeri prej tyre ka dal nga rruga.

 

Njeri nga të plagosurit  ka qëndruar per shume minuta i bllokuar ne automjet në pritje qe ne vendin e ngjarjes te mberrinte ambulanca.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *