Subscribe

Ish fabrika e qelqit në Kavajë është përfshirë nga flakët.

 

Mësohet se vatra e zjarrit është aktivizuar në ambientet e fabrikës dhe po favorizohet nga era. Bëhet me dije se zjarri është ndezur nga një person që po digjte mbeturina aty pranë.

 

Zjarrfikësit e Kavajës ndodhen në vendin e ngjarjes ndërsa është kërkuar ndihmë edhe nga reparti i zjarrfikësve të Durrësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.