Subscribe

Policia e Kavajës vuri në pranga shtetasin Erti Kadiu.

31 vjecari akuzohet për organizim bastes të paligjshme dhe shitje të lëndeve narkotike.

 

I arrestuari, Erti Kadiu kishte në pronësi një lokal bastes sportive ku mes të tjerash ai organizonte të tjera baste të paligjshme por I shfrytëzonte këto ambjente edhe për të shitur kokainë.

 

Gjatë kontollit në amhjentet e këtij lokali, janë sekuestruar 21 doza kokaine, 70 fisheke, një peshore, sasi parash.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *