Subscribe

Zbardhen detaje të reja lidhur me ngjarjen e ndodhur në orët e mesnatës në Elbasan, ku një person u hodh nga kati i shtatë i një pallati. Ai është identifikuar si Jakuv Oga, 65 vjeç dhe është pedagog i Fakultetit të Shkencave të Natyrës.

 

Sipas burimeve, 65-vjeçari ishte infektuar me koronavirus dhe për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike, ka tentuar të vetëflijohet.

 

Por kur është hedhur, ai ka rënë mbi çatinë e një banese, duke i shpëtuar kështu vdekjes. Fillimisht dyshimet e policisë ishin për një grabitje. Jakuv Oga momentalisht ndohet në spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *