Disa orë pas premierës së filmit “Valerian and the City of a Thousand Planets” në Londër, Rihanna braktisi fustanin e kuq të saj për diçka shumë më të thjeshtë. Ylli i popit, u pa në hotelin “St Martins Lane” në Covent Garden, përpara se të hynte në një makinë dhe të shkonte për të festuar.

 

 

Megjithëse nuk ishte gati për tapet të kuq me ndonjë fustan madhështor, ajo dukej perfekte në fustanin e argjendtë. Rihanna luan rolin e Bubble në filmin e Luc Besson, dhe tani ne po presim me padurim se kush do të jetë projekti i saj i radhës.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.