Pasi kryen detyrat e fermës, fermerët janë shfaqur duke kënduar dhe kërcyer së bashku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Ishte Baby G dhe Buçko, të cilët nisën të parët të vallëzojnë pasi përfunduan punët, më pas iu bashku edhe Mariana.

Nga ana tjerër, Valeri gjithashtu filloi të këndojë dhe kërcejë në oborrin e shtëpisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Fermerët kaluan momente gazmore dhe relaksuese nën shoqërinë e njëri-tjetrit. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *