Pas zyrtarizimit të Eden Hazard, Real Madrid është hedhur në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe.

 

Paul Pogba, sipas Marca, do të jetë goditja e radhës e madrilenëve.

 

Madrilenët janë hedhur në sulm me të gjitha forcat dhe janë gati që të mbyllin sa më shpejt marrëveshjen me Manchester United për të marrë shërbimet e mesfushorit francez.

 

Sipas të përditëshmes madrilene “Marca”, djajtë e Manchester nuk janë kudnër largimit të Paul Pogba.

 

I vetmi pretendim për Manchester është që të mos dal me humbje nga shitja e Pogba.

 

Marca, thekson gjithashtu se Zidane ka kontaktuar me Pogba duke I dhënë garanci për të gjitha pretendimet që mesfushori francez ka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *