Pas nënshkrimit me Mario Balotellin, Brescia po synon që të firmos me emra të tjerë të mëdhenj të futbollit.

 

Skuadra e rikthyer në Serinë A, sipas “Tuttosport” po kërkon të firmos edhe me Fredy Guarin dhe Adil Rami.

 

Presidenti, Cellino kërkon që të ndërtojë një ekip kontabël me qëllim qëndrimin në Serinë A.

 

Ish-mesfushori I Interit së bashku me ish-mbrojtësin e Milanit e njohin mjaft mirë kampionatin italian dhe për këtë gjë do të ndihmojnë ekipin e Brescias që të qëndrojë në mes më të mirave.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *