Policia e Durrësit ka arrestuar një 22-vjeçare me inicialet A.B., pasi akuzohet se ka mbështetur në krimet që ka kryer, të riun e identifikuar si Endri Zaja. Ky i fundit u prangos këtë të shtunë në plazhin e Durrësit.

 

E reja është e dashura e Zajës, dhe akuzohet për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”.

 

Zaja akuzohet se ka aksidentuar një shtetase italiane dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes.

 

Po ashtu, ai dyshohet se është autor i dy vjedhjeve në Durrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *