Enxhi Kamenica : Ndihem Keq kur google-oj per veten

Pas një shkëputjeje 5 vjecare nga lajmet rozë, Enxhi Kamenica është rikthyer për herë të parë në ekran në emisionin “Vizioni I PAsdites” në Vizion Plus. Vajza që për vite me rradhë ka trazuar ujërat e Shoë – bizit shqiptar, shprehet e “penduar” për sjelljet e saj, që janë kthyer në kryefjalë të mediave online.

“Duke qene me e vogel me perpara shpesh here shkruanin Enxhi ne lidhje me filanin, Enxhi u nda nga fisteku. Ekzagjiroheshin disa shkrime qe une i kaloja duke thene nuk me intereson shume. Sot qe jam rritur me vrasin pak shkrimet. Kur une kerkoj per emrin tim ato gjera qe nuk i kam bere dhe nuk kane qene te denja dhe i kam bere vete nuk pendohem, por kur shikon ekzagjirme mbas nje moshe tjeter fillon dhe pendohesh. Po une prap do jem e njejta dhe prape do jap mendimin tim dhe nuk do kushtezohem”, është shprehur ajo.

Enxhi ka rrefyer për moderatoren Evi Reci me shume se cfare po ndodh me te keto vitet e fundit qe nuk eshte bere me pjese e jetes publike. Ajo tregoi se e ndan jetën e saj mes Tiranës  , Korces dhe Romes ku menaxhon edhe bizneset e saj familjar.

E pyetur per jeten e saj personale Enxhi ka deklaruar qe nuk eshte ende gati per te krijuar nje familje dhe nuk ka gjendur ende personin e duhur.

Enxhi Kamenica: Ja cfare me tha babai kur dola nga Big Brother

Enxhi Kamenica edhe pse eshte nje vajze pa komplekse pika e saj me e dobet eshte familja. E ftuar ne emsionin Vizioni I Pasdites ne Vizion Plus, Enxhi ka ndare me te gjithe teleshikuesit nje keshille qe i ati I saj I ka thene direkt pas daljes nga reality show, Big Brother.

“ Pasi kam dal nga reality personi i pare qe kam takuar babain dhe me ka thene, Enxhi nuk behesh e famshme me menyre se si ha, se si pi, se si fle ne nje moment qe je filmuar nga kamerat. Ti nuk eshte se ke percjellur ndonje mesazh. Ajo eshte ishte nje eksperienc e jotja e adoleshences ku u argetove por duhet te qendrosh me kembe ne toke. Nisur nga kjo keshille e babait une kurre nuk kam dhene intervista. Nese keni pare ndonje interviste te asaj kohe neper gazeta nga ana ime  une kurre nuk kam kthyer pergjigje ose ka kthyer pergjigjet nje mikesh e imja e asaj kohe ose nga vete gazetaret qe kthenin pergjigjet e tyre” – ka thene  Enxhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *