Parandalohet nje krim  i mundshem brenda familjes ne Tirane.

Uniformat blu pas marrjes së njoftimit se në Babrru, në një familje, një shtetas po ushtronte dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, shkuan menjehere ne vendin e ngjarjes!

Nderhyrja e shpejte parandaloi përshkallëzimin e mëtejshëm të konfliktit, ndersa u prangos shtetasi Algert Seda.

Gjatë kontrollit në banesën e 39-vjcarit  Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një armë zjarri gjahu dhe 65 fishekë gjuetie.

Po ashtu gjatë kontrollit në banesën tjetër të këtij shtetasi në fshatin Sojnik, Gramsh, iu gjet dhe iu sekuestrua një armë zjarri automatik dhe 31 fishekë luftarak.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *