Subscribe

Një makinë ka shpërthyer në ecje e siper pasditen e të martes në kryeqytet. Bëhet fjalë për atentat me lëndë plasëse të telekomanduar. Nuk dihet nëse kanë mbetur të lënduar si pasojë e këtij shpërthimi.

Dyshohet se tritoli u vendos në pjesën e përparme të automjetit, i cili është shkatërruar tashmë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Vijon…

 

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *