Vizion Plus sjell pamjet nga vendi i ngjarjes në Shkodër ku u gjet i pa jetë trupi i një vajze.

 

Identiteti dhe mosha e të resë nuk bëhen ende të ditur ndërsa nga të dhënat paraprake trupi konfirmohet me shenja dhune.

 

Nga kqyrja paraprake shenjat janë konstatuar në kokë dhe në trup.

 

Dyshohet se vajza është e komunitetit rom.

 

Kufoma është gjetur nga banorët e zonës të cilët kanë njoftuar policinë.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *